O firmie

Sklep internetowy Eco-Twist powstał z miłości do najdrobniejszych, codziennych przyjemności w duchu eko. Chcemy, abyście mogli tu znaleźć inspiracje do tego, jak możemy doceniać i celebrować każdą chwilę naszego życia. Aby czerpać radość z prostych, codziennych czynności. Aby świadomie i przyjemnie spędzać czas. 

Pozornie nudne czynności mogą dostarczać przyjemności - zwykła aplikacja kremu (oczywiście odpowiednio dobranego) może stać się relaksacyjnym rytuałem. Relaksacyjnym a jednocześnie zdrowym i bezpiecznym, z pełną świadomością i wiedzą na temat tego, czego używamy. 

Polepszajmy jakość naszego życia, wybierając naturalne materiały zamiast syntetycznych, zastępując wszeobecny plastik naturalnymi surowcami tam, gdzie to tylko możliwe. Śpijmy w lnianej pościeli, palmy naturalne świece, doceńmy nasz wolny czas próbując nowych rzeczy. Próbowaliście kiedyś tkać na domowym krośnie? Nie? No to najwyzszy czas :).

Eco-Twist oferuje wyłącznie polskie produkty. Starannie wyselekcjonowane naturalne i organiczne kosmetyki znakomitych polskich producentów, często małych manufaktur, które dbają o jakość swoich produktów, stosując wyłacznie naturalne, certyfikowane składniki, precyzyjnie przygotowując receptury i dbjając o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Proponujemy też ekologiczny len w postaci pościeli, obrusów, i innych artykułów. Chcemy Wam też przedstawić dzieła polskich rękodzielników, wykonane z pasją i z zastosowaniem naturalnych materiałów. A jeśli zapragniecie wykonać coś samodzielnie (mamy tu na myśli rękodzieło) znajdziecie gotowe zestawy DIY, które mogą być również niebanalnym prezentem dla bliskich.

Staramy się żyć z poszanowaniem natury, dlatego w Eco-Twist pakujemy Wasze zakupy bez najmniejszego zastosowania plastiku. Nasze opakowania są w całości recyklingowalne i do tego naturalnie piękne. Stosujemy pudełka z recyklingu, papier, watę drewnianą, naturalny sznurek, np. jutowy czy bawełniany, a do klejenia używamy taśmy papierowej z klejem z naturalnego kauczuku.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirują Was do sprawiania sobie i bliskim naturalnych przyjemności.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl